top of page
Szukaj

Marta Krukowska


Krukowska
Marta Krukowska - Psycholog, Team Coach EMCC


Psycholog, dyplomowany Team Coach EMCC, Certyfikowany Trener i Coach PCM®, CoachLabolatorium Psychoedukacji, wykładowca akademicki w Menadżerskiej Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie na kierunku Akademia Nowoczesnego Zarządzania Coachingowego. Studiowała  również Optykę i Optometrię na Akademii Medycznej w Poznaniu. Marta Krukowska

Bardzo dobrze zna i rozumie środowisko medyczne. Z medycyną związana od początku swojej kariery zawodowej. 

Praktyk w zarządzaniu zespołami w globalnych organizacjach medycznych na rynku polskim i krajach bałtyckich.

Jej pasją i doświadczeniem jest wsparcie w budowaniu efektywnych zespołów w oparciu o rozwój obszarów, które nazywamy Inner Leadership – czyli jak poprzez rozwój siebie, swojej osobowości, można być lepszym liderem, przedsiębiorcą, pracownikiem, członkiem zespołu.


Marta Krukowska
Marta Krukowska

Audytuje, diagnozuje, a następnieopracowuje autorskie programy naprawcze lub rozwojowe w oparciu o koncepcjęPozytywnej Psychologii Prof. Martina Seligmana (Model PARMA) oraz koncepcję Analizy Transakcyjnej E. Berene i inne.

Autorka projektów, które mają potencjał do zbudowania motywacji pacjenta, aby wybierał najlepsze z medycznego punktu widzenia rozwiązania. Każdą klinikę traktuje indywidualnie i przygotowuje projekty dopasowane do potrzeb kliniki w oparciu o realne błędy popełniane w procesie prowadzenia pacjenta. Prowadzi również szkolenia twarde z zakresu optyki ioptometrii na terenie całej Polski.
43 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page