top of page
Szukaj

Zapraszamy na Szkolenia dla Higienistek Stomatologicznych: Warsztaty Gabinet Higieny


Szkolenia dla Higienistek Stomatologicznych: Warsztaty Gabinet Higieny
Szkolenia dla Higienistek Stomatologicznych: Warsztaty Gabinet Higieny

Gabinet Higieny 1 🏥 Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego pacjent, mimo zrozumienia znaczenia higieny jamy ustnej, nie zmienia swoich nawyków? 🤔 Czy zdarza Ci się zastanawiać, co robisz nie tak, że pacjent nie wraca regularnie na wizyty? Jeżeli tak, mamy dla Ciebie rozwiązanie. 💡

Nasze szkolenia dla higienistek stomatologicznych, "Komunikacja z pacjentem w Gabinecie Higieny - cz.1, cz.2", to wyjątkowy program dedykowany każdej higienistce, która pragnie zrozumieć, jak w sposób etyczny i motywujący przekazać pacjentowi informacje, które zainspirują go do podjęcia decyzji o wyborze najlepszych dla siebie rozwiązań medycznych. 📚

Cel szkoleń: Szkolenia dla Higienistek Stomatologicznych:

Warsztaty Gabinet Higieny 🎯


Naszym głównym celem jest zbudowanie umiejętności higienistek do pracy ze świadomością pacjenta. Skupimy się na rozwijaniu kompetencji w obszarach takich jak komunikacja, współpraca, edukacja, budowanie motywacji oraz długoterminowa opieka.


Co zyskasz uczestnicząc w szkoleniach? 📈

Podczas szkoleń nauczysz się, jak nawiązać otwartą i życzliwą komunikację z pacjentem, jak wyjaśnić mu znaczenie higieny jamy ustnej i regularnych wizyt higienizacyjnych, jak zaangażować pacjenta w podejmowanie decyzji dotyczących jego opieki stomatologicznej, jak stymulować pacjenta do utrzymania zdrowej higieny jamy ustnej, jak dostosować się do indywidualnych potrzeb pacjenta oraz jak zbudować motywację pacjenta do regularnych wizyt w gabinecie higieny.


Korzyści z uczestnictwa 🏆

Uczestnictwo w Szkolenia dla Higienistek Stomatologicznych: Warsztaty Gabinet Higieny przyniesie Ci wiele korzyści. Zdobędziesz nowe umiejętności z obszaru budowania świadomości pacjenta, nauczysz się nawiązywać optymalną, pozytywną i proaktywną komunikację z pacjentem, zwiększysz swoją motywację do pracy, a także zyskasz większą satysfakcję z wykonywanej pracy.Gabinet Higieny 2 🏥

Nasze szkolenia to nie tylko teoria. Włączamy wiedzę z zakresu neurobiologii mózgu do praktycznej pracy z pacjentem. Poznasz swoje mocne strony i ograniczenia, aby skuteczniej osiągać swoje cele i lepiej dopasować się do swojego pacjenta.

Narzędzia 🛠️

Podczas szkoleń skorzystamy z najnowszych osiągnięć w dziedzinie neurobiologii mózgu. Wykorzystamy metodologię badania funkcjonowania naszego mózgu - PRISM Brain Mapping®. Jest to narzędzie oparte na założeniu, że nasze zachowanie sterowane jest przez nasz mózg. Każdy z uczestników otrzyma własny Profil Indywidualny, który powstaje na bazie odpowiedzi udzielonych w Kwestionariuszu. Dzięki temu każdy z uczestników pozna swój preferowany styl działania, swoje mocne strony i obszary do rozwoju oraz odkryje sposoby na zwiększenie skuteczności swoich działań.


Co zyskasz uczestnicząc w szkoleniach Gabinet Higieny 2? 🎁

Podczas szkoleń nauczysz się, jak różnice indywidualne między ludźmi wpływają na zachowanie i funkcjonowanie człowieka, jak budować relacje wykorzystując swoje mocne strony i potrzeby pacjenta, jak identyfikować poszczególne typy osobowości i dostosowywać swoje zachowanie do potrzeb swojego rozmówcy, jak radzić sobie ze stresem i konfliktami, a także jak zwiększyć zaufanie do siebie.


Korzyści z uczestnictwa w szkoleniach Gabinet Higieny 2 🏅

Uczestnictwo w naszych szkoleniach pozwoli Ci na odkrycie swojego dominującego typu osobowości oraz preferowanego stylu komunikacji werbalnej i niewerbalnej. Rozwiniesz naturalność w relacji z pacjentem, nauczysz się być uważnym podczas kontaktu, stawiać odpowiednie pytania i podawać rozwiązania uwzględniając różnice w osobowości pacjentów. Poznasz sprawdzony program, który włącza wiedzę z zakresu neurobiologii mózgu do pracy z pacjentem, aby Twoja praca była efektowna i efektywna zarazem. Zwiększy się Twoja sprawczość.


Podsumowanie 📝

Nasze szkolenia dla higienistek to nie tylko nauka, ale przede wszystkim praktyka. Dzięki nim nauczysz się skutecznej komunikacji z pacjentem, zrozumiesz jego potrzeby i nauczysz się dostosowywać do nich. Zdobędziesz nowe umiejętności, które pozwolą Ci na skuteczniejszą pracę i zwiększą Twoją satysfakcję z wykonywanego zawodu. Zapraszamy do udziału w naszych szkoleniach wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i dążyć do doskonałości w swoim zawodzie. 🌟

250 wyświetleń
bottom of page