top of page
Szukaj

Szkolenia dla lekarzy i lekarzy dentystów 🩺🗣️👥

Zaktualizowano: 16 cze


W dzisiejszych czasach, kiedy medycyna rozwija się w zawrotnym tempie, niezwykle ważne jest, aby lekarze nie tylko posiadali najnowszą wiedzę medyczną, ale także umiejętności komunikacyjne i motywacyjne. Właśnie dlatego coraz więcej uwagi poświęca się szkoleniom lekarzy, które skupiają się na psychologii dla medycyny i komunikacji z pacjentem.


Szkolenia Lekarzy: Budowanie Motywacji 💡🧠

Jednym z ciekawych szkoleń dostępnych na rynku jest "Budowanie Motywacji" oferowane przez "Psychologia dla Medycyny". Jest to warsztat przeznaczony dla każdego lekarza, który chce nauczyć się odpowiadać na potrzeby psychologiczne pacjentów w taki sposób, aby skutecznie motywować ich do podjęcia najlepszego dla siebie z medycznego punktu widzenia leczenia.

Szkolenie lekarzy prowadzi Marta Ewa Bakun, psycholog, który pomógł ponad 1000 lekarzom podnieść efektywność osobistą w pracy z pacjentami z wykorzystaniem swoich talentów. W swojej pracy wykorzystuje aż 4 narzędzia do pracy ze strukturą ludzkiej osobowości, łącząc Analizę transakcyjną, badania neurobiologii mózgu i Jungowską psychologię obserwacyjną.


Komunikacja z Pacjentem: Klucz do Sukcesu 🗣️👥

Podczas warsztatów uczestnicy nauczą się, jak przekroczyć oczekiwania pacjenta, jak nawiązać otwartą i życzliwą komunikację z pacjentem, jakie narzędzia wykorzystać w pracy ze swoim pacjentem, jak rozmawiać z pacjentem, aby zbudować jego motywację do podjęcia decyzji o wyborze najlepszych dla siebie rozwiązań medycznych, które będą mu służyć przez lata, oraz jak neurobiologia mózgu wpływa na proces podejmowania decyzji.


Podsumowanie 📝

Szkolenia lekarzy to nie tylko nauka nowych technik i procedur medycznych, ale także rozwijanie umiejętności komunikacyjnych i motywacyjnych. Dzięki temu lekarze są w stanie lepiej zrozumieć swoich pacjentów, co przekłada się na lepsze wyniki leczenia i zadowolenie pacjentów.

Więcej informacji na temat szkolenia "Budowanie Motywacji" można znaleźć tutaj.


Odznaka lekarza

450 wyświetleń
bottom of page