top of page
Szukaj

Szkolenie Rejestracji Stomatologicznej. Opieka nad pacjentem. Rejestracja medyczna

Zaktualizowano: 8 cze


Szkolenia rejestracji medycznej


Rejestracja to pierwszy punkt kontaktu z Twoją praktyką. Właściciele gabinetów często nie weryfikują jakości pracy rejestracji z nadzieją, że jakoś to będzie. Często jest „jakoś”. Warsztat daje gwarancję zmiany z „jakoś to będzie” na wysoką jakość i świadomą rozmowę rejestratorki z pacjentem prowadzącą do zapisania na wizytę i satysfakcji pacjenta z kontaktu z gabinetem.


TERMIN: 23-24 września 2023 GODZINY: 9:00 – 16:00 MIEJSCE: WARSZAWA,

WARSZTATY STACJONARNE


Profesjonalna obsługa pacjenta w rejestracji medycznej

Rejestracja to pierwszy punkt kontaktu pacjenta z praktyką medyczną. Właściciele gabinetów często nie weryfikują jakości pracy rejestracji, licząc na to, że "jakoś to będzie". Ale co, jeśli mogłoby być lepiej?


Warsztaty "Profesjonalna rejestratorka stomatologiczna"

Z myślą o osobach pracujących w roli rejestratorki, niezależnie od długości stażu pracy, przygotowaliśmy warsztaty "Profesjonalna rejestratorka stomatologiczna". Nasze szkolenia gwarantują zmianę z "jakoś to będzie" na wysoką jakość i świadomą rozmowę rejestratorki z pacjentem, prowadzącą do zapisania na wizytę i satysfakcji pacjenta z kontaktu z gabinetem.


Cele warsztatów

Nasze warsztaty mają na celu poprawę jakości całościowej opieki nad pacjentem, zwiększenie stopnia konwersji pacjenta dzwoniącego do gabinetu vs. zapisującego się na wizytę, wzrost umiejętności budowania pozytywnej, proaktywnej komunikacji z pacjentem oraz wzrost motywacji rejestratorek do wykonywania tej pracy.


Czego się nauczysz?

Podczas warsztatów nauczysz się, jak udzielać prostych, jasnych i wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania pacjenta w sposób dostosowany do jego potrzeb i procedur obowiązujących w klinice. Dowiesz się, jak rozmawiać o cenach, jak w nienachalny i przekonujący sposób budować pozytywny wizerunek kliniki w kontakcie telefonicznym i stosować język korzyści. Nauczysz się, jak przekonać pacjenta do umówienia się na konsultację, jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami w trakcie obsługi pacjenta i odpowiednio reagować na obiekcje pacjentów.


Korzyści

Uczestnictwo w naszych warsztatach przyniesie Ci wiele korzyści, takich jak umiejętności komunikacji, wsparcie w budowaniu klimatu zaufania w relacji z pacjentem, zwiększenie motywacji do wykonywania pracy rejestratorki, co wpłynie na zmniejszenie poziomu rotacji pracownika w rejestracji, oraz wzrost kompetencji EQ (Inteligencji Emocjonalnej), co przełoży się na zwiększenie świadomości swoich mocnych i potencjalnie słabych stron.


Szczegóły warsztatów

Warsztaty odbędą się 23-24 września 2023 roku w Warszawie. Godziny pracy to 9:00 - 16:00.


Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w warsztatach lub potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami. Pamiętaj, że profesjonalna obsługa pacjenta zaczyna się od rejestracji. Zainwestuj w swoją praktykę i zobacz, jak profesjonalna rejestracja może przynieść korzyści zarówno Tobie, jak i Twoim pacjentom.

638 wyświetleń
bottom of page